Kontakt

885 801 405
info@strefarozwoju.lodz.pl

Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A.
ul. Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego 22G,
90-349 Łódź
fax: (+48) 42 676 27 55

Godziny pracy Biura projektu
Od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00

UWAGA! Od 13.03.2020 do odwołania, Biuro projektu działa zdalnie. Prosimy o kontakt mailowy bądź telefoniczny ze Specjalistami Strefy RozwoYou. 

Jak do nas trafić?

Przemieszczając się własnym środkiem lokomocji wjedź przez bramę koło Browaru Księży Młyn i jedź główną drogą do końca dziedzińca. Obok Fabryki Grohmana znajduje się parking dla Gości Strefy.

Linia autobusowa: 77

Wybierając się do nas autobusem linii 77 należy wysiąść na przystanku Fabryczna – Przędzalniana i skierować się w kierunku ulicy Magazynowej, którą należy dojść do ul. Tymienieckiego, następnie skręcić w prawo. Po ok.100m należy przejść przez bramę Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, po wejściu na teren Strefy kieruj się przez park do końca dziedzińca, gdzie znajduje się zabytkowa Fabryka Grohmana (Biuro projektu znajduje się na parterze w skrajnym prawym skrzydle budynku).

Linia autobusowa: 55

Jeśli przyjedziesz autobusem linii 55, wysiądź na przystanku Tymienieckiego – ŁSSE, ok. 80m od przystanku (w kierunku ul. Kilińskiego) znajduje się brama prowadząca do Strefy. Po wejściu przez bramę kieruj się przez park do końca dziedzińca, gdzie znajduje się zabytkowa Fabryka Grohmana (Biuro projektu znajduje się na parterze w skrajnym prawym skrzydle budynku).

Linie tramwajowe: 1, 5

Korzystając z linii tramwajowych 1 i 5, wysiądź na przystanku Kilińskiego – Tymienieckiego, następnie skręć w Tymienieckiego (w stronę parku), po ok. 240m należy przejść przez bramę Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, po wejściu na teren Strefy, kieruj się w głąb dziedzińca, na końcu którego znajduje się zabytkowa Fabryka Grohmana (Biuro projektu znajduje się na parterze w skrajnym prawym skrzydle budynku).